Navigácia

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Naše úspechy v školskom roku 2015/2016

 

Okresný Beh

 „Od pamätníka k pamätníku“

 

Adrián Infner

Livka Lúčanová

Laura Ceterová

Veronika Berzáková

Matej Mintál

Gabriel Bitušík

Dávid Tabaček

Eliška Takácsová

Martin Mráz

Nina Mrázová

Ján Ožvoldík

Júlia Šechná

Samuel Štrba

Tomáš Tabaček     

1.miesto

1.miesto

2.miesto

3.miesto

1.miesto

2.miesto

3.miesto

3.miesto

1.miesto

3.miesto

2.miesto

3.miesto

1.miesto

2.miesto

Rozprávková Žilina 2015

Laura Ceterová

1.miesto

Medzinárodný projekt Európa v škole -  okresné kolo

Laura Ceterová –výtvarná práca 2.trieda

Natália Mintálová-multimediálna práca-7.trieda

Lucia Samcová-multimediálna práca-7.trieda

1.miesto

1.miesto

1.miesto

Šaliansky Maťko -okresné kolo

Eliška Takácsová 3.trieda

Júlia Remeková 6.trieda

účasť

Okresné kolo pytagoriády

Mário Fišer – 3.trieda

Matej Mintál – 4.trieda

Simona Duchoňová

Martina Buchtová

Timotej Tabaček -5.roč.

účasť

úspešný riešiteľ

účasť

účasť

účasť

Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo

Kolektív žiakov 2.triedy – kategória recitačné kolektívy

Eliška Takácsová  3.trieda

Samuel Tabaček 3.trieda

Nina Mrázová – 5.trieda

Adriána Tabačková – 9.trieda

Klaudia Kelemenová – 7.trieda

Účastnícky diplom

účasť

účasť

účasť

účasť

účasť

Okresná prehliadka „Detská divadelná Žilina 2016“

Kolektív žiakov 8.triedy

Účastnícky diplom

Matematický klokanko

1.-4.ročník

 

 

 

 

 

Katarína Ondáková 1.trieda

Júlia Vraňanová

Nina Nižná

Veronika Trúchla

Peter Trúchly

Roman Mičík

Tobiáš hreus

Ilovský Branislav

Vaneessa Púčková

Andrej Cetera

Kristína Daňová – 2.trieda

Katarína Riplová

Jakub Loncko

Mária Piovarčiová

Laura Ceterová

Lukáš Bačinský

Vladimír Vacek

Adrián Infner

Nikolaj Vereš – 3.trieda

Matej Mintál – 4.trieda

Eduard Vereš

Úspešný riešiteľ

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Matematický klokan

5.-7.ročník

Kristína Sventeková – 5.trieda

Júlia Daňová

Diana Tlacháčová – 6.trieda

Erik Barčík

Martin Mráz

Samuel Lončík – 7.trieda

Boris Cetera

Bronislava Prášková

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

GVOBOJ - I

Ema Ceterová – 8.trieda

Timotej Klocáň- 7.trieda

Samuel Lomčík- 7.trieda

Dominika Ľašová – 9.trieda

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Biblická olympiáda – dekanátne kolo

Karolína Kyselová-6.trieda

Gabriela Tabačková- 6.trieda

Marek Gašpierik – 6.trieda

Michal Martinka- 6.trieda

Účasť

Účasť

Účasť

Účasť

Medzinárodný projekt

„Záložka do knihy zbližuje“

Žiaci 1.-9.ročnika

Účasť

Celoslovenský projekt „Škola dobrých skutkov“ Detský čin roka

Žiaci 1.-9.ročníka

Účasť

Celoslovenský projekt
Deň narcisov

Žiaci 1.-9.ročníka

Účasť

Vráťme knihy do škôl

Celoslovenská čitateľská súťaž

Tatiana Kučeríková

Zojka Bulková

ZŠ Stráňavy

6.miesto

15.miesto

7.miesto

GVOBOJ II

Radoslav Ondák- 8.trieda

Natália Mintálová- 7.trieda

Lucia Samcová – 7.trieda

Marek Melo – 9.trieda

Účasť

Biologická olympiáda –kategória F -  OK
Rastliny a zvieratá našich lesov

Družstvo Vážky: 3.trieda

Mário Fišer

Eliška Takácsová

Kristína Šubová

Matúš Daniš

Matúš Hreus

Družstvo Chrobáky : 5.trieda

Nina Mrázová

Sarah Mikulášová

Barbora Tabačková

Tatiana Kučeríková

Júlia Daňová

2.miesto

 

 

 

 

 

2.miesto

Futbalový turnaj „O pohár predsedu Rodičovskej rady -
pod záštitou predsedu ZASK Juraja Blanára

Družstvo žiakov 5.-9.ročníka

2.miesto

Výtvarná súťaž –Naša obec –naša akčná skupina- MAS Terchovská dolina

Boris Cetera

Matúš Daniš

Laura Ceterová

Dominika Ondáková

Lucia Samcová

Natália Mintálová

3.miesto

Pochvalné uznanie

Pochvalné uznanie

Pochvalné uznanie

Pochvalné uznanie

Pochvalné uznanie

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou 1. československého armádneho zboru
    Športovcov 342
    Stráňavy
    013 25
  • 041 596 63 72 (riaditeľka)
    041 500 75 69 (zástupkyňa pre ZŠ)
    041 596 63 19 (zástupkyňa pre MŠ)g
    041 596 63 11 (školská jedáleň)

    Email pre ZŠ: zs@stranavy.sk
    Email pre MŠ: ms.stranavy@gmail.com

Fotogaléria