Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vízia školy

„Učeniu vďačíme za to, čo vieme – výchove za to, čo sme“

(Hippel)

POSLANIE ŠKOLY

Základné poslanie školy vyplýva z Národného programu výchovy a vzdelávania v Slovenskej republike.

Vychovať dobrého žiaka, vzdelaného, dobre pripraveného na štúdium na strednej škole, ktorý dokáže vyjadriť a obhájiť svoj názor, chápe a dodržiava svoje práva a povinnosti, schopného prijať zodpovednosť za svoje konanie.

Naša škola okrem toho vytvára

• Priestor pre oddych a zábavu (zábavné, kultúrne, športové podujatia, akadémie, exkurzie a výlety)
  • Možnosti pre širšie uplatňovanie získaných vedomostí a zručností (zapájanie do spoločenskovedných, prírodovedných, športových a umeleckých súťaží a prehliadok)
  • Pripravuje žiakov pre úspešnú socializáciu (verejnoprospešné práce, zbery druhotných surovín, pomoc starším a sebe navzájom)